نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/25      13:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:210


نسخه چاپی
امداد رسانی پلیس به 5 دانشجوی گرفتار در سیل
گروه استان ها- خراسان جنوبي- معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان از امداد رسانی به 5 دانشجوی رشته زمین شناسی در سیل شهرستان"خوسف"، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"حسن شجاعی نسب" در تشريح اين خبر گفت: عصر روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اين كه تعدادي دانشجو در محور "آبگرم" شهرستان خوسف گرفتار شده اند، بلافاصله نیروهای امدادی و مأموران انتظامی به محل اعزام شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: مأموران با همکاری نیروهای امدادی هلال احمر تمام مسیرهای فرعی را تحت پایش و بررسی قرار دادند که پس از حدود یک ساعت جست وجو ۵ نفر دانشجو شامل 2 زن و 3 مرد که اعضای یک گروه علمی در رشته زمین شناسی دانشگاه دولتی بیرجند که برای تحقیقات به این محل آمده بودند، پیدا کرده و به آنان امدارسانی کردند.

سرهنگ شجاعی نسب گفت: افراد پیدا شده، بیان داشتند که با یک دستگاه خودروی مزدا دوکابین به این منطقه آمده و خودروی آنان در سیل گرفتار شده که مأموران، عملیات جست وجوی خود را ادامه دادند و خودرو نیز در محلی به نام "گله چاه"در حاشیه رودخانه پیدا شد.

وی با توجه به وضعیت هوای بارانی در استان خراسان جنوبی تأکید کرد: شهروندان به اخطارهای هواشناسی مبنی بر احتمال جاری شدن روان آب ها و سیل توجه و از سفرهای غیر ضروری در محورهای اصلی و فرعی استان خودداری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون