نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/26      9:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:218


نسخه چاپی
كشف 101كيلو ترياك در "سيرجان "
گروه استان ها-كرمان-فرمانده انتظامي سيرجان از كشف101كيلو ترياك و دستگيري3 قاچاقچي در عمليات روز گذشته ماموران پليس مبارزه با موادمخدر این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"محمدرضا ايران نژاد" در تشريح اين خبر گفت: ماموران  پليس مبارزه با موادمخدر در راستاي مبارزه بي امان با سوداگران مرگ در پي يك سري اقدامات اطلاعاتي 3  قاچاقچي كه قصد انتقال مقاديري موادمخدر به شهرهاي شمالي كشور داشتند را شناسايي كردند.

وي تصريح كرد: در ادامه ماموران با تحت نظر قرار دادن و ردزنی قاچاقچيان2دستگاه خودروی آنان را در یکی از محورهای اصلی شهرستان متوقف و ضمن دستگیری قاچاقچیان،  101 كيلو ترياك ازاین خودروهاكشف کردند.

سرهنگ ايران نژاد خاطرنشان كرد: با توجه به این عملیات موفق پلیسی، شناسایی و دستگیری سایر افراد مرتبط با این باند ادامه دارد که قطعا نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت.  

فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان در پايان از شهروندان خواست براي كاهش تبعات اجتماعي ناشي از معضل موادمخدر، پليس را در شناسایی و دستگيري قاچاقچيان ياري كنند و هر گونه اخبار در اين باره را از طريق سامانه 128 به پليس اطلاع دهند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون