نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/26      12:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:364


نسخه چاپی
برقراري نظم و امنيت مناطق سيلابی خراسان رضوي
گروه استان ها – خراسان رضوي - فرمانده انتظامي استان از تمهیدات ويژه براي امداد رساني به مناطق گرفتار آبگرفتگي و سيلاب و برقراري نظم و امنيت خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "محمد كاظم تقوي"  با اعلام اين خبر گفت: برابر پيش بيني هاي سازمان هواشناسي  و با توجه به  بارش هاي شديد از بعد از ظهر روز گذشته مناطقي از شهرستان هاي جغتاي ، تربت جام ، سرخس ، كلات و بردسكن و ديگر مناطق استان شاهد ‌آبگرفتگي  و جاري شدن سيلاب بوديم.

وي افزود: فرماندهي انتظامي استان با تمام توان  و آمادگي كامل در مناطق مذكورحضور يافته و با خدمات رساني به شهروندان ، آماده امداد رساني بوده است.
فرمانده انتظامي خراسان رضوي با اشاره به برقراري نظم و امنيت كامل در اين مناطق و تشكر از همكاري شهروندان وظيفه شناس و تلاش ديگر نيروهاي امدادي گفت: پليس خراسان رضوي تا زمان تغيير شرايط جوي وپايان اين دوره از بارش هاي بهاري  در‌آمادگي كامل است و خوشبختانه تا اين لحظه هيچ گونه مورد ناامني و مشكلي  گزارش نشده است.
سردار تقوي از شهروندان خواست در هنگام  بارش هاي شديد بهاري از سفرهاي غير ضروري خودداري كرده و به توصيه هاي پليسي  و همچنين هشدارهاي ديگر سازمان هاي امدادي و ايمني  توجه بيشتري داشته باشند  تا از بروز حوادث و خطرات  احتمالي پيشگيري شود. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون