نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/26      12:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:120


نسخه چاپی
پیش بینی ورود بیش از 3 میلیون زائر به قم در ایام نیمه شعبان
گروه استان ها- قم – فرمانده انتظامی استان گفت: برآورد ما حاکیست در ایام نیمه شعبان بیش از 3 میلیون زائر به شهر قم و مسجد مقدس جمکران مشرف خواهند شد.

سردار"عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به انسجام، همدلی، مشارکت، وحدت و همکاری بین مسئولان قم در برپایی و برگزاری کنگره عظیم نیمه شعبان، اظهارداشت: همه سعی و تلاش مسئولان دستگاه های اجرایی استان بر این است که با صبر، حوصله و خدمات رسانی مناسب،خاطره خوشی از سفر به قم را برای زائران ایام نیمه شعبان فراهم کنند.

وی تاکید کرد: تمهیدات لازم در موضوع های گوناگون اندیشیده شده و در زمینه پارکینگ خودروها نیز پلیس و شهرداری بستر لازم را فراهم کرده است، تامین امنیت در پارکینگ های اطراف مسجد مقدس جمکران پیش بینی و عوامل پلیس در این مکان ها مستقر و انجام وظیفه خواهند کرد.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: در مسائل انتظامی و امنیتی نیز با همکاری سایر نهادهای امنیتی، نظارت و کنترل لازم انجام خواهد شد تا ان شاءالله با استفاده از همه ظرفیت ها و توانمندی ها مراسم باشکوهی در ایام نیمه شعبان برگزار شود.

سردار آقاخانی اظهار کرد: برای تردد اتوبوس های درون شهری به مسجد مقدس جمکران ،با همکاری شورای ترافیک استان تدابیر لازم اندیشیده شده تا ناوگان حمل و نقل عمومی در ترافیک سنگین معابر منتهی به این مسجد گرفتار نشوند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون