نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/26      12:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:416


نسخه چاپی
سیل خوزستان خدشه‌ای به حفاظت از مرزها وارد نکرده است
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی خوزستان گفت: با توجه به بالا آمدن سطح آب هورالعظیم و احتمال آب گرفتگی برخی از پاسگاه های مستقر در دایک مرزی دشت آزادگان، طرح های مقابله با سیل در یگان ها اجرا و تاکنون به حفاظت از مرزها خدشه ای وارد نشده است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبداله نظرپور" در جمع خبرنگاران با بیان اینکه عملیات امدادرسانی مرزبانان به سیل زدگان مناطق سیل زده حمیدیه، سوسنگرد و رفیع با قوت ادامه دارد، گفت: با توجه به افزایش ورود آب از رودخانه کرخه، در شهرهای مرزی دشت آزادگان امدادرسانی مرزبانان با استفاده از تجهیزات مکانیکی و ماشین آلات سنگین شدت گرفته و اکنون با سرعت و هماهنگی لازم با مدیریت بحران استانداری خوزستان، کار خدمت‌رسانی به مناطق سیل زده در حال انجام است.

وی تصریح کرد: در همین راستا خدمات پزشکی و درمانی مرزبانی با فعال کردن اکیپ‌های سیار و ثابت در مناطق مرزی دشت آزادگان، بستان، رفیع، حمیدیه و سوسنگرد جهت خدمت‌رسانی به سیل زدگان انجام می شود.

فرمانده مرزبانی خوزستان گفت: تقویت سیل‌بندهای مناطق سیل زده و مرزی با همکاری مرزبانان، نیروهای مسلح و مردم با قوت و به صورت شبانه روزی در حال انجام است و عملیات جابه جایی ساکنان در معرض سیلاب به مناطق امن نیز به خوبی صورت می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بالا آمدن سطح آب هورالعظیم و احتمال آب گرفتگی برخی از پاسگاه های مستقر در دایک مرزی دشت آزادگان، طرح های مقابله با سیل در این یگان ها اجرا و تاکنون به حفاظت از مرزها خدشه ای وارد نشده و مسائل ناامن کننده در مناطق مرزی که سبب برهم زدن امنیت عمومی و آرامش مردم شود، نیز مشاهده نشده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون