نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/26      15:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:329


نسخه چاپی
نیروی انتظامی سازمانی پیشرو در حوزه پیشگیری ازآسیب های اجتماعی است
گروه استان ها - کردستان - نماینده مردم دهگلان وقروه در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اقدام هدفمند پلیس ، گفت : نیروی انتظامی سازمانی پیشرو در حوزه پیشگیری از جرایم وآسیب های اجتماعی است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس" علی محمد مرادی " در جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان با تاکید بر فراهم کردن بستری امن برای مشارکت همگانی در تولید وحفظ امنیت اجتماعی گفت :  مشارکت مردم در تامین امنیت نیازمند تغییر فرهنگ شهروند منفعل اجتماعی به شهروند فعال اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه در رویکرد جامعه محوری، پلیس خدمتگزار شاهد تقویت تعاملات مردمی با پلیس در حوزه ها مختلف هستیم اظهار داشت : پلیس خدمتگزار امروز در کنار اقدامات مقابله ای خود به حوزه پیشگیری نیز توجه ویژه ای داشته واین نکته بسیار مهمی است .

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، آرامش وامنیت جامعه را در سایه تلاش ومجاهدت های کارکنان انتظامی و دیگر دستگاه های امنیتی دانست وبیان داشت : پویایی ، رشد وتوسعه کشور در گرو امنیت پایدار در جامعه است .

وی با تاکید بر تعامل همه سازمان ها ونهادها با پلیس افزود : پلیس برای تامین امنیت جامعه وپیشگیری از جرم ومعضلات اجتماعی نیازمند مشارکت مردم وسازمان ها ونهادها است.

مرادی احساس امنیت را مقدم بر امنیت دانست وعنوان داشت: پلیس حافظ امنیت جامعه  است واین در حالی است که خود مردم به عنوان صاحبان اصلی امنیت بایستی با اقدامات پیشگیرانه پلیس را در این ماموریت خطیر یاری کنند.

نماینده مردم دهگلان وقروه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با اشاره به ماموریت هدفمند پلیس  در دستگیری وانهدام باند سیم های کابل برق در سطح شهرستان از فرمانده ودیگر مسئولان انتظامی در کسب این موفقیت با اهداء لوح تقدیر کرد.  #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون