نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/26      16:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:215


نسخه چاپی
مسدود شدن جاده بردسکن- بجستان تا اطلاع ثانوي
گروه استان ها – خراسان رضوی - رئیس پليس راه استان با بیان اینکه محورهای مواصلاتی خراسان رضوی لغزنده است، لحظاتي قبل از مسدود شدن محور بردسکن - بجستان در این استان تا اطلاع ثانوي خبر داد .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "هادی امیدوار" با اعلام اين گفت: هم اکنون محور مواصلاتي بردسکن - بجستان به دليل بارش شدید باران تا اطلاع ثانوي مسدود مي باشد و بقیه محورهاي مواصلاتی استان به دلیل لغزنده بودن سطح جاده ها صرفا با داشتن تجهيزات و حرکت با سرعت مطمئنه امکان پذير است .

وي با اشاره به سیلابی بودن روستاهای کلاته نو، احمدآباد، کوشه، جلال آباد و فرونشست زمین در چند نقطه بخش شهرآباد شهرستان بردسکن، محورهای مواصلاتی این مناطق نیز مسدود می باشد، افزود: پليس به همراه يگان هاي امدادي و خدماتي در تلاش هستند تا هموطنان با سلامت کامل به مقصد برسند و بردباري و شکيبايي رانندگان و همکاري با پليس را زمينه سفري ايمن و سالم عنوان کرد .

سرهنگ امیدوار گفت: هموطنان عزيز از سفرهاي غير ضروري اجتناب کنند و در صورت اجبار با رعايت قوانين راهنمایی و رانندگي، بخصوص عدم شتاب و عجله، عدم سرعت و سبقت غيرمجاز رانندگي کنند تا سفر خوشي را براي خود و ديگران رقم بزنند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون