نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/26      16:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:763


نسخه چاپی
امداد رسانی پلیس"طبس" به مسافران اتوبوس گرفتار در سیل
گروه استان ها- خراسان جنوبي- امداد رسانی پلیس شهرستان طبس به 9 مسافر اتوبوس گرفتار شده در سیل، آنان را از مرگ حتمي نجات داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"محمود علي پور" فرمانده انتظامي شهرستان طبس در تشريح اين خبر گفت: شب گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگوني يك دستگاه اتوبوس دركيلومتر 125 محور"بردسكن-طبس"، بلافاصله مأموران انتظامی به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وي افزود: مأموران با مراجعه به محل حادثه مشاهده کردند راننده يك دستگاه اتوبوس كه از بردسكن به طبس در حركت بوده به هشدارهاي پليس و عوامل راهداري توجه نكرده و هنگام عبور از رودخانه فصلي در سیل گرفتار و واژگون شده است.

فرمانده انتظامي شهرستان طبس افزود: شدت سیلاب به حدی بود که هر لحظه امکان غرق شدن مسافران اتوبوس وجود داشت ولی با تلاش 5 ساعته پلیس و نیروهای امدادی، 9 مسافر که خود را به روی اتوبوس کشانده بودند از مرگ حتمی نجات پیدا کردند و به مراکز درمانی و اقامتی منتقل شدند.

سرهنگ علي پور با توجه به وضعیت هوای بارانی در استان خراسان جنوبی تأکید کرد: شهروندان به اخطارهای هواشناسی و پليسي و عوامل راهداري توجه و از سفرهای غیر ضروری در محورهای اصلی و فرعی استان خودداری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون