نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/26      18:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:339


نسخه چاپی
عزت و اقتدار ملت ایران اسلامی، مدیون خون شهداست
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا در دیدار با خانواده شهید امیر سرتیپ دوم خلبان "محمد حسن شهسواری"، گفت: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در گرو رشادت ها و فداکاری های شهدای عزیز است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضايي" در دیدار با خانواده شهید امیر سرتیپ دوم خلبان "محمد حسن شهسواری"، اظهار داشت: شهید "شهسواری" همرزم بسیار عزیزی بود که بعد از بازنشستگی برای خدمت مضاعف و انتقال تجربیات به همکارانش، کار خود در ناجا را ادامه داد  و در پایان بهترین راه را انتخاب کرد و به شهادت رسید.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که فرمودند" شهادت مرگ تاجرانه است"، گفت: وجود امنیت در تمامیت ارضی و نیز استقلال کشور را مدیون خون شهدای عزیز می دانیم و عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در گرو این رشادت ها و فداکاری های این عزیزان است.

این مقام عالی ارشد مرزبانی با اشاره به اینکه هرچه که داریم به برکت جانفشانی ها و فداکاری و روحیه شهادت طلبانه است، بیان کرد: شهدای حق بس عظیم بر گردن ملت ما دارند.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه گفت: شهید بزرگوار"شهسواری"، فردی با اخلاق و مومن بود و ماموریت های خود را به نحو احسن انجام می داد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون