نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      8:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:189


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان مسلح آرايشگاه زنانه در " ايرانشهر "
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان – فرمانده انتظامي استان از انهدام باند سارقان مسلح آرايشگاه زنانه و منزل در ايرانشهر و دستگیری یک مالخرخبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار " محمد قنبری " با اعلام اين خبر گفت: با اعلام گزارشی مبنی بر سرقت مسلحانه از یک آرایشگاه زنانه واقع در تقاطع " الزهرا و درزاده " در حوزه استحفاظی کلانتری 12 شهرستان ایرانشهر بلافاصله تیمی از مأموران پلیس به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور مأموران پلیس در محل جرم، خانمی به آنها مراجعه و اعلام داشت که در آرایشگاه زنانه بود که ناگهان یک مرد و زن ملبس به لباس محلی با پوشش زنانه واردشده و با تهدید اسلحه گرم 80 مثقال طلا و جواهرات را از داخل کیفش سرقت کرده و متواری شدند.

سردار قنبری بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه از کارکنان این آرایشگاه متوجه اظهارات ضد و نقیض یکی از آنها شدند که در تحقیقات تکمیلی و با استفاده از شیوه های خاص پلیسی محرز شد که وی با همدستی افراد دیگری اقدام به ارتکاب این جرم کرده است.

این مقام انتظامی ابراز داشت: با اقدامات فنی و تخصصی این متهمه اعتراف کرد و گفت: در روز حادثه به محض ورود آن خانم که از مشتریان ثابت آرایشگاه است از طریق پیامک، حضور او و همراه داشتن طلا و جواهرات را به همدستانش اطلاع داده و درب را به روی آنها بازکرده است.

سردار قنبری با بیان اینکه با دستگیری این فرد 150 گرم از طلاهای سرقت شده توسط خواهر وی تحویل پلیس شد اظهار داشت: تحقیقات برای شناسایی مرد سارق ادامه یافت تا مأموران سرانجام توانستند این سارق مسلح را  نيز شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگير کنند كه در بررسي  از منزل متهم يك دستگاه خودروی 405 سرقتي به همراه يك جفت پلاك سرقتي و يك قبضه سلاح كلاش و 5 تيغه خشاب و مهمات متعلقه كشف شد.

وی گفت: در بررسی بیشتر خودروی سرقت شده مشخص شد که دارای سابقه سرقت مسلحانه در اسفند ماه سال گذشته در شهرستان ایرانشهر است که در بازجویی های تکمیلی، متهم به 10 فقره سرقت منزل با همدستی فرد دیگری اعتراف کرد که مأموران بلافاصله در یک عملیات ضربتی این فرد را نیز دستگیر کردند.

سردار قنبری ابراز کرد: متهمان در ادامه اعترافات خود بیان کردند که طلاهای سرقتی را به یک مالخر طلافروش در سطح شهرستان فروخته اند که با هماهنگی مقام قضائی این فرد نیز دستگیر و به جرم ارتکابی اعتراف و با حکم قانون روانه زندان و مغازه وی پلمب شد.

 فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان گفت: پلیس با مخلان نظم و امنیت با قاطعیت برخورد می کند و پایمال کنندگان حقوق شهروندان بالاخره باید در پیشگاه قانون و عدالت پاسخگوی اعمال مجرمانه خود باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون