نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      12:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:104


نسخه چاپی
کشف 7 فقره سرقت مسلحانه در سیستان و بلوچستان
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- با تلاش شبانه روزی پلیس 5 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر و 7 فقره سرقت مسلحانه کشف شد.

سردار" محمد قنبری " فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده  سرقت هاي مسلحانه 5 نفر از عاملان این سرقت ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان های زاهدان، سراوان، چابهار و خاش با هماهنگی های قضائی طی 6 روز گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه سلاح کلاش، 2 قبضه کلت کمری و یک قبضه اسلحه شکاری دولول به همراه مهمات مربوطه کشف کردند.

سردار قنبری بیان داشت: در این رابطه 3 دستگاه خودرو، 6 دستگاه تلفن همراه و تعدادی مدارک هویتی سرقتی کشف و به مال باختگان تحویل و 2 مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی خاطر نشان کرد: پليس با سارقان به عنف و مخلان نظم و آرامش که باعث برهم زدن امنیت جامعه می شوند با جدیت و اقتدار برخورد می کند و کسانی که حقوق شهروندی را ضایع می کنند باید در پیشگاه عدالت پاسخگوی اعمال مجرمانه خود باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون