نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      12:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:275


نسخه چاپی
بازداشت سارق قطعات خودرو در قائم شهر
گروه استان ها- مازندران – فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای قطعات خودرو با 40 فقره سرقت در شهرستان "قائم شهر" خبر داد .
 

سردار " سید محمود میرفیضی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخلی خودرو در شهرستان قائم شهر، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پلیس قرار گرفت .

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی ماموران انتظامی کلانتری 12 شهرستان قائم شهر ضمن تقویت گشت های انتظامی هدفمند و استفاده از شگردهای خاص پلیسی موفق به شناسایی سارق حرفه ای لوازم داخلی خودرو شدند .

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: ماموران در ادامه تحقیقات ضمن تعقیب و مراقبت از این سارق دریافتند، این فرد آشنا به موضوعات فنی خودرو و دارای سابقه کیفری است که به تازگی پس از پایان دوران محکومیت از زندان آزاد شده است.

سردار میرفیضی، افزود: با شناسایی محل فعالیت این فرد و هماهنگی قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیر کننده متهم به سرقت را دستگیر و در بازرسی از واحد صنفی وی دو دستگاه کامپیوتر خودرو 206 سرقتی کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 40 فقره سرقت قطعات داخل خودرو در سطح شهرستان قائم شهر اعتراف کرد.

سردار میرفیضی، گفت:  در این خصوص مالخر اموال مسروقه شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون