نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      12:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:270


نسخه چاپی
نیروهای مسلح در خط مستقیم ولایت فقیه قرار دارند
گروه استان ها-هرمزگان- نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه حضور آگاهانه و انقلابی ،ضامن تحقق اهداف انقلاب اسلامی است، گفت: نیروهای مسلح در خط مستقیم ولایت فقیه قرار دارند و جزء هیچ گروه و جناحی نیستند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله"غلامعلی نعیم آبادی" در جمع فرمانده انتظامی استان و معاونان و روسای پلیس های تخصصی با تأكيد بر حفظ وحدت و يكپارچگي همه اعضاء و گروه هاي انقلابي تحت زعامت ولي فقيه و رهبر فرزانه انقلاب اسلامي، تصريح كرد: با توكل به خدا و به بركت وجود مقام معظم رهبري، انقلاب اسلامي ايران مسير رشد و ترقي را همچنان ادامه خواهد داد و به اهداف و برنامه هاي عاليه خود نيز دست خواهد يافت.

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر ، هم مسئولیت شرعی و هم انقلابی و سیاسی ما است، بیان داشت: حفظ و قرائت قرآن انسان را از گزند شیطان دور می کند.

آیت الله نعیم آبادی تأکید کرد: حضور آگاهانه و انقلابی ، ضامن تحقق اهداف انقلاب اسلامی است، نیروهای مسلح در خط مستقیم ولایت فقیه و جزء هیچ گروه و جناحی نیستند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) که ما انقلابمان را به جهان صادر می کنیم، اذعان داشت: اکنون شاهد هستیم که دشمنان و در راس آن آمریکا در تمام زمینه ها شکست خورده و این همان وعده خداوند در قرآن است.

وی با تأکید بر اینکه باید در بحث مبارزه با قاچاق کار فرهنگی انجام دهیم، اظهار داشت:عزیزان ناجایی که درگیر مبارزه با قاچاق هستید بعضا می بینید که مردم عادی به نفع قاچاقچی با پلیس درگیر می شوند و به کمک قاچاقچی می آیند زیرا نمی دانند و فکر می کنند آنها کاسبند و مشغول کار  و کاسب هم حبیب خداست .

امام جمعه بندرعباس با تقدیر از عملکرد پلیس استان در تأمین امنیت شهروندان و مسافران در ایام نوروز، تصریح کرد: در مملکت ما باید حساب و کتاب باشد و دولت بداند چه دارد و چه ندارد و مقوله قاچاق همه این معادلات را برهم می زند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون