نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      12:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:106


نسخه چاپی
در طرح رعد 24 ؛
31 میلیارد تومان کالای قاچاق و اموال مسروقه کشف شد
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت، گفت: در اجرای طرح رعد 24 جمعا 31میلیارد تومان اموال مسروقه و قاچاق کالا کشف شد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" حسین رحیمی" در جمع خبرنگاران به تشریح جزئیات اجرای طرح رعد 24 پرداخت و گفت: در این طرح، 20 باند سرقت متلاشی و 665 سارق و مالخر شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این طرح 309 حکم قضائی پیگیری و 38 محکوم فراری دستگیر شدند، عنوان داشت: در این رابطه 100خودرو و 70 دستگاه موتورسیکلت مسروقه نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، ارزش ریالی اموال مکشوفه مسروقه را 6 میلیارد و 125 میلیون تومان عنوان و تصریح کرد: در این رابطه 761 فقره پرونده در مراجع انتظامی تشکیل و یک صد و 47 هزار و 519 عدد اموال مسروقه کشف شده است.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه کشف اموال مسروقه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 56 درصد افزایش داشته و 87 درصد اموال کشف شده به مالکان آنها تحویل شده است، گفت: در اجرای این طرح 303 خرده‌ فروش مواد مخدر نیز دستگیر ، 411  معتاد متجاهر از محله ها، کوچه‌ها، خیابان‌ها و پارک ها جمع‌آوری و 10 باند تهیه و توزیع مواد افیونی نیز متلاشی شده است.

وی به کشف 12 کیلوگرم انواع مواد مخدر در بیست وچهارمین طرح رعد اشاره کرد و افزود: در این راستا106 باند توزیع مواد مخدر در سطح شهر تهران شناسایی و اعضای آن طی عملیات های شبانه روزی پلیس مبارزه با موادمخدر و پیشگیری پایتخت، دستگیر شدند.

سردار رحیمی در ادامه به کشف 54 قبضه سلاح سرد و گرم از مخفیگاه متهمان دستگیر شده، اشاره کرد و عنوان داشت: در خصوص حمل و نگهداری غیر مجاز سلاح سرد و گرم در این طرح 4 نفر دستگیر شده اند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در طرح مذکور 50 قاچاقچی کالا دستگیر و 5 باند قاچاق کالا متلاشی شده است، افزود: ارزش اموال کشف شده 24 میلیارد و 327 میلیون تومان برآورد شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در پایان ضمن تقدیر از همکاری مراجع قضائی در خصوص صدور احکام برای متهمان و دستگیرشدگان در طرح رعد 24، به جمع بندی اقدامات پلیسی در این طرح پرداخت و گفت: در طرح رعد24 یک هزار و 860 نفر دستگیر ، 35 باند متلاشی و 31 میلیارد تومان اموال مسروقه و قاچاق کالا نیز کشف شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون