نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      13:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:195


نسخه چاپی
دستگیری اعضای یک تیم تروریستی در زاهدان
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان –فرمانده انتظامی استان اعلام کرد: اعضای یک تیم تروریستی که عاملان اصلی شهادت مأمور خدوم پلیس راهورشهرستان زاهدان بودند، در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " محمد قنبری " درباره جزئیات این خبر گفت: در پی ترور و شهادت مظلومانه یکی از افسران خدوم پلیس راهور شهرستان زاهدان به نام سرهنگ دوم شهید "غلامحسن جام دوست" در هجدهم دی ماه سال گذشته در خیابان "سعدی" زاهدان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.

وی افزود: پلیس با انجام تحقیقات و رصد اطلاعاتی مستمر، توانست به سرنخ هایی از فعالیت های اعضای یک گروهک تروریستی دست پیدا کند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: اعضای این گروهک با اقدامات و فعالیت گسترده در فضای مجازی با برعهده داشتن مدیریت چند گروه و کانال هدفمند با برنامه ریزی به هواداری و جذب نیرو برای گروهک های تروریستی و تکفیری اقدام می کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در ادامه با چند ماه تلاش مداوم و اقدامات پیچیده فنی و اطلاعاتی سرانجام مخفیگاه این عناصر در 2 نقطه از استان شناسایی و با اشراف دقیق اطلاعاتی در یک اقدام عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.

سردار قنبری در خاتمه گفت: متهمان در بازجویی های فنی و تخصصی ضمن اقرار صریح و بازسازی صحنه به شهادت رساندن این مأمور وظیفه شناس، به انجام این ترور با انگیزه جلب اعتماد برای پیوستن به یکی از گروهک های تروریستی و تکفیری در خارج از کشور اعتراف کردند.

گفتنی است، شهيد "جام دوست" پس از 2 و نيم سال خدمت خالصانه در اين منطقه محروم در شب چهارشنبه هجدهم دی ماه سال97 هنگام انجام ماموريت و گشت زني در سطح شهر زاهدان توسط این تیم تروریستی به همراه راننده با سلاح گرم مورد حمله تروريستي قرار گرفت و به درجه رفيع شهادت نائل آمد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون