نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      13:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:331


نسخه چاپی
کشف دام قاچاق در "یاسوج "
گروه استان ها - کهگيلويه و بويراحمد- فرمانده انتظامي استان، از کشف 271 راُس گوسفند قاچاق به ارزش 4 میلیارد و 500 ميليون ريال در شهر یاسوج خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" مهدی انصاری" در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان یاسوج با همکاری مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز  پلیس آگاهی استان حين گشت زني در محور یاسوج به اصفهان به یک دستگاه کامیون تریلر مشکوک و آن را متوقف کردند.

وي افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و در بازرسي از اين خودرو 271 رأس گوسفند فاقد مجوزحمل از اداره دامپزشکي کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان، ارزش تقريبي اين احشام را بنابرنظر کارشناسان4 میلیارد و 500 ميليون ريال اعلام و تصريح کرد: در اين رابطه راننده و سرنشین خودرو دستگير که پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي و احشام کشف شده به اداره دامپزشکي استان منتقل شدند.

فرمانده انتظامي استان با اشاره به این که پليس با تمام توان با هر گونه قاچاق و هنجار شكني و اخلال در امور اقتصادي برخورد مي كند از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون