نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      14:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:440


نسخه چاپی
کشف 156 کیلوگرم تریاک در کرمانشاه
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه 156 کیلوگرم تریاک کشف و یک قاچاقچی نیز دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه فردی قصد انتقال یک محموله بزرگ به کرمانشاه را دارد، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی محل تردد فرد قاچاقچی را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی موفق به توقیف کامیون وی در ورودی شهر کرمانشاه شدند.

سردار امان اللهی یادآوری کرد: در بازرسی از این کامیون 156 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و قاچاقچی دستگیر شده نیز به دستگاه قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش به کشف 403 کیلوگرم انواع موادمخدر از ابتدای سال جاری تاکنون (27 فروردین) اشاره کرد و گفت: این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که 241 کیلوگرم بود، 67 درصد رشد نشان می دهد.

وی همچنین با اشاره به اجرای 96 طرح مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و پاک سازی مناطق آلوده، اظهار کرد: در جریان این طرح ها 970 نفر دستگیر شده اند.

سردار امان اللهی در پایان مقابله با پدیده اعتیاد، قاچاقچیان، توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه در سال جاری عنوان کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون