نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      14:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:227


نسخه چاپی
کشف 35 کیلو گرم هروئین در همدان
گروه استان ها-همدان-فرمانده انتظامی استان از کشف 35 کیلو هروئین و یک کیلو سایر مواد مخدر در همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح"در تشریح این خبر گفت: با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان اسدآباد در 48 ساعت گذشته  دو محموله مواد مخدر هروئین و سایر مواد مخدر از یک باند در استان کشف شد.

وی افزود: در یک عملیات ماموران مبارزه با مواد مخدر استان موفق شدند یک دستگاه خودروی سواری را در ورودی شهر همدان شناسایی کنند که در بازرسی از آن 15 کیلو و 300 گرم ماده مخدر هروئین کشف و یک دستگاه خودرو توقیف و یک متهم نیز در این رابطه دستگیر شد.

سردار کامرانی صالح در ادامه بیان داشت: همچنین در پي انجام کارهاي اطلاعاتي چند ماهه پليس مبارزه با مواد مخدر  بر روي يک باند قاچاق مواد مخدر ، مشخص شد که اعضای این باند قصد دارند محموله مواد مخدر را از استان هاي مرکزي کشور تحويل و پس از انتقال به استان همدان نسبت به توزيع آن اقدام کنند.

این مقام مسئول گفت: با اقدام به موقع و هوشمندانه پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و پليس شهرستان اسدآباد ،  خودرو سواري متهم در شهرستان اسدآباد شناسایي و متوقف شد که از داخل خودرو 20 کيلوگرم هروئين و يک کيلوگرم سایر مواد مخدر با لفافه کشف و در اين رابطه يک متهم دستگير و يک دستگاه خودرو نيز توقيف شد.

فرمانده انتظامی استان در خاتمه با اشاره به کشف 35 کیلو هروئین و یک کیلو سایر مواد مخدر در مجموع افزود: 2 متهم در این رابطه دستگیر و 2 دستگاه خودرو نیز توقیف شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون