نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:267


نسخه چاپی
بیش از 309 کیلو شیشه در بم کشف شد
گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 309 کیلوگرم شیشه و دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات پلیس بم خبر داد.
 

سردار"رضا بنی اسدی فر"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بم، پس از کسب خبر ورود یک محموله سنگین موادمخدر به حوزه این شهرستان، موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی به اعزام تیم های مجرب پلیس برای رصد کلیه محورهای مواصلاتی شهرستان بم اشاره و بیان کرد: ماموران پلیس پس از شناسایی یک دستگاه تریلر اسکانیا در محور اصلی این شهر، بلافاصله آن را متوقف کردند.

سردار بنی اسدی فر تصریح کرد: در بازرسی از تریلر توقیفی، 309کیلو و700گرم ماده روانگردان شیشه که به صورت ماهرانه در قسمت های مختلف آن جاساز شده بود، کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد. و در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این مواد از یکی از کشورهای شرقی وارد ایران شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به تشدید طرح های مبارزه با سوداگران مرگ در سال جدید، گفت: تلاش پلیس برای شناسایی و انهدام افراد و باندهای مرتبط با این محموله بسیار سنگین شیشه با دنبال کردن اقدامات اطلاعاتی ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون