نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      16:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:407


نسخه چاپی
محور اصلی بردسکن به طبس و بالعکس مسدود است
گروه استان ها_ خراسان رضوي_ فرمانده انتظامي شهرستان بردسکن از بارش شدید نزولات آسمانی و جاری شدن سیلاب تند در این شهرستان خبر داد و گفت: محور اصلی بردسکن به طبس و بالعکس مسدود است .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" عباس نظافتی" در تشريح اين خبر گفت: بارش نزولات آسمانی طي 48 ساعت گذشته در شهرستان بردسکن در 50 سال گذشته بی سابقه بوده و در پی آن جاری شدن سیلاب شدید به ابنیه و زیرساخت های این شهرستان خسارات بسیاری وارد کرده است.

سرهنگ نظافتی افزود: در پی پیش بینی سامانه های هواشناسی و ابلاغ آن از سوی مدیریت بحران شهرستان، پلیس نیز ضمن احراز آمادگی کامل، ساعاتی قبل از بارش های شدید، تیم هایی را برای اعلام هشدار و کمک رسانی به مردم به جهت پیشگیری از ورود سیل به روستاهای سطح حوزه استحفاظی اعزام کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان بردسکن بیان داشت: كاركنان انتظامی اين فرماندهي با حضور در روستاها ساعت 0330 از طریق بلندگو و دق الباب کردن منزل، مردم را از خانه ها به بیرون دعوت کردند تا با پناه بردن به مناطق مرتفع و امن جان خود را نجات دهند و سپس در مسير رودخانه هاي دچار آب گرفتگی از تجمع مردم به منظور تماشاي سيلاب جلوگيري و مردم را هدايت كردند تا تلفات جاني و حادثه رخ ندهد.

سرهنگ نظافتی گفت: علیرغم حجم بسیار بالای بارش و سیلاب تند و شدید، خوشبختانه با مدیریت به موقع پلیس و سایر دستگاه های امدادی و تخلیه تعدادی از روستاهای در معرض سیل از بروز خسارات جانی جلوگیری شد لیکن ضمن تخریب خانه های روستایی و اراضی کشاورزی، تعدادی از پل های اصلی محورهای مواصلاتی شکسته شد و ارتباط در محورهای روستایی تا اطلاع بعدی شهرستان قطع می باشد .

این مقام انتظامی با بیان این که پلیس با تمام توان آمادگی خدمت رسانی به شهروندان را دارد؛ تصریح کرد: در حال حاضر محور اصلی بردسکن به طبس و بالعکس مسدود است و تردد در بقیه مسیرهای اصلی با احتیاط لازم و با به همراه داشتن تجهیزات فنی امکان پذیر است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون