نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/28      11:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:119


نسخه چاپی
کشف 85 میلیارد ریال کالای قاچاق در "عسلویه "
گروه استان ها- بوشهر- فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان عسلویه یک دستگاه کامیون حامل گوشی های تلفن همراه قاچاق و لوازم جانبی آن به ارزش 85 میلیارد ریال توقیف شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " خلیل واعظی"در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای اجراي منويات مقام معظم رهبري در سال جاری در خصوص مقابله جدی و قاطعانه با ورود کالای قاچاق به کشور، پلیس آگاهی شهرستان عسلویه، با رصد اطلاعاتی 2 قاچاقچی که قصد داشتند محموله بزرگ کالای قاچاق را به وسیله یک دستگاه کامیون از یک انبار در شهر نخل تقی بارگیری و به یکی از استان های همجوار انتقال دهند را شناسایی کرد.

وی بیان داشت: پس از هماهنگی قضائی، ماموران پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه به محل های مورد نظر اعزام شدند و پس از کنترل تردد خودروهای عبوری، کاميون مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان گفت: در بازرسی از بار کامیون 110 دستگاه تلفن همراه  و 40 هزارو 930 قطعه لوازم جانبی موبایل،  170 عدد کمپرسور و کپسول گاز خنک کننده کولر فاقد مجوز گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه کارشناس مربوطه ارزش کالاهای توقیفی را 85 میلیارد ریال برآورد کرده، عنوان داشت: در این رابطه یک دستگاه کامیون توقیف و2 متهم دستگیرکه پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون