نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/28      12:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:275


نسخه چاپی
کشف بیش از یک تن مواد مخدر دریک عملیات مشترک
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از کشف 758 كيلو ترياك، 233 كيلو هروئین و 21 كيلو شيشه با پشتیبانی عملیاتی فرماندهی انتظامی استان سمنان در شهرستان شاهرود خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع" اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی اطلاعاتی دریافت کردند که قاچاقچيان مواد مخدر قصد دارند محموله سنگين مواد مخدر را به صورت مسلحانه از عمق كوير به شهرهای مرکزی کشور منتقل کنند که شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ پیگیری شد.

 وی با بیان اینکه  این مواد از یکی از کشورهای شرقی وارد ایران شده است ، گفت: تیم های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر و پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی با رصد و شناسایی قاچاقچیان مواد مخدر به استان سمنان اعزام شدند و با پشتیبانی عملیاتی مأموران انتظامی استان سمنان، در عملیاتی ضربتی 2 دستگاه وانت سایپا و سواری زانتیا را در شهرستان شاهرود توقیف و در این رابطه یک متهم را نیز دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی در خاتمه گفت: مأموران در این عملیات موفق پلیسی 758 كيلو ترياك، 233 كيلو هروئین و 21 كيلو شيشه کشف کردند که عملیات شناسایی و دستگیری سایر عاملان و مرتبطان با این پرونده ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون