نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/28      12:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:181


نسخه چاپی
كشف بيش از 293 كيلوگرم ترياك درچهارمحال و بختياري
گروه استان ها – چهارمحال و بختیاری – فرمانده انتظامی استان گفت: در عمليات ماموران پليس آگاهي استان 293 كيلو و 600 گرم ترياك كشف و يك دستگاه سواري آزرا، توقيف شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار"غلامعباس غلامزاده" در تشريح جزئيات اين خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالاي پليس آگاهي استان حين كنترل محور ياسوج به لردگان به يك دستگاه سواري آزرا داراي پلاك ناهمخوان جلو و عقب مشكوك و با هماهنگي مقام قضائي به آن دستور ايست دادند.

وي افزود: راننده بي توجه به دستور ايست مكرر پليس با سرعت زياد اقدام به فرار كرد كه ماموران با كمك عوامل انتظامي شهرستان لردگان براي متوقف كردن آن اقدام به پرتاب نوار ميخ هاي مخصوص و پنچركردن لاستيك خودرو كردند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در نهايت راننده، در تنگناي اقدامات پليس، خودرو را در يكي از روستاهاي حاشيه جاده رها كرده و با استفاده از تاريكي شب متواري شد.

فرمانده انتظامي استان خاطرنشان كرد: در بازرسي از خودرو توقيفي 293 كيلو و 600 گرم ترياك به همراه يك جفت پلاك جعلي، كشف شد.

سردار "غلامزاده" در پايان با اشاره به ادامه پيگيري پليس براي دستگيري متهم گفت: در سال جاري اقدامات فرماندهی انتظامي چهارمحال و بختياري براي برخورد قاطع و قانوني با سوداگران مرگ با جدیت ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون