نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/28      15:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:317


نسخه چاپی
مال باختگان شناسایی کنند
گروه استان ها – تهران بزرگ - دستور انتشار تصویر سارق فروشگاه های موبایل از سوی بازپرس پرونده صادر شده است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، یازدهم بهمن ماه سال گذشته طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 خبر دستگیری فردی به نام " امیرحسین . م " توسط شهروندان به کلانتری 119 مهرآباد اعلام و با مراجعه مأموران ، متهم دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

بنا بر این گزارش، پس از دریافت پرونده توسط پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، متهم در تحقیقات صورت گرفته به کارآگاهان اظهار داشت که به بهانه خرید گوشی تلفن همراه به فروشگاه های عرضه موبایل مراجعه و از فروشنده درخواست چندین گوشی گران قیمت ( اپل – سامسونگ ) می کردم و با استفاده از شلوغی فروشگاه در زمان مناسب گوشی ها را سرقت و از محل متواری می شدم.

 در تحقیقات مقدماتی کارآگاهان پایگاه پنجم با مراجعه به بانک اطلاعاتی مجرمان مشخص شد متهم " امیر حسین . م" دارای سوابق کیفری متعددی در زمینه سرقت است ، در ادامه بررسی ها ، وی صراحتا به 4 فقره سرقت از فروشگاه های موبایل فروشی اقرار و تعدادی از مال باختگان نیز شناسایی شدند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر، گفت: به منظور شناسایی سایر مال باختگان احتمالی که با این شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفته اند تصویر بدون پوشش متهم با دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه 10 تهران انتشار و شهروندانی که موفق به شناسایی وی شدند می توانند برای اقدامات بعدی با شماره تلفن 63957760 تماس بگیرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون