نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/28      16:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:316


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق در کردستان
گروه استان ها - کردستان - فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 9میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالای ممنوعه خبر داد.

سردار " علی آزادی " در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : اولین مرحله طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالای ممنوعه با بسیج کلیه امکانات ونیروهای پلیس آگاهی به مدت یک روز در سطح استان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی هدف از اجرای این طرح را افزایش ضریب امنیتی در استان وناامن کردن محیط برای قاچاقچیان کالا عنوان کرد وگفت : با تلاش ماموران در این عملیات بیش از 2هزار ثوب البسه قاچاق ، 450دستگاه لوازم خانگی وبیش از 4هزار لیتر انواع سوخت قاچاق کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان کشف 16تن آرد ، 800کیلو گرم مغز گردو و75دستگاه گوشی تلفن هوشمند قاچاق را از دیگر موفقیت های کارکنان در این طرح دانست واظهار داشت : در همین راستا بیش از 4هزار قلم اقلام ممنوعه وانواع مواد دخانی قاچاق نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه ارزش کالای کشف شده در این عملیات بیش از 9میلیارد و 500میلیون ریال برآورد شده است خاطر نشان کرد : در این عملیات 8دستگاه خودرو توقیف و9نفر از عوامل توزیع قاچاق کالا دستگیر وبرای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون