نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/28      16:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:356


نسخه چاپی
تغییر تاکتیک و توسعه اقدامات اطلاعاتی ؛رویکرد نوین پلیس در مبارزه با موادمخدر
گروه استان ها-کرمان- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا تغییر تاکتیک اساسی و توسعه اقدامات اطلاعاتی را دو رویکرد نوین پلیس در عرصه مبارزه با مواد مخدر برشمرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"محمدمسعود زاهدیان"در جمع روسای پلیس های مبارزه با موادمخدر سراسر استان کرمان گفت: معضل موادمخدر یکی از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری است که ایشان بارها بر جدیت و عزم جدی و همگانی در این زمینه تاکید کرده اند.

وی افزود: نیروی انتظامی به فراخور وظایف و مسئولیت هایی که برعهده دارد با نهایت جدیت و با تدابیر خاصی وارد عمل شده و به واقع در این زمینه به صورت جهادی کار می شود.

سردار زاهدیان با بیان اینکه معضل موادمخدر یکی از حلقه های مهم جنگ نرم است، گفت: امروز ایادی استکبار برای بهره گیری حداکثری از این معضل مخرب، در کشورهای شرقی همجوار ما، در حال فعالیت هستند؛ شاید نتوانیم در حوزه اقدامات فرامرزی و کاهش تولید در این کشورها به نتایج خوبی دست یابیم اما ظرفیت های ما نیز فراتر از این است به گونه ای که متناسب با تغییرات وسیع در حوزه تولید موادمخدر سنتی و صنعتی، ما نیز در حال تغییر تاکتیک هستیم و از س دیگر به اقدامات زیربنایی و اطلاعاتی هم توجه بیشتری خواهیم داشت.

وی با قدردانی از اهتمام و جدیت مسئولان قضائی در صدور احکام و پیگیری های قضائی حوزه مواد مخدر، یادآور شد: تلاش بر این است رده های انتظامی نیز در تحقیق، تنظیم و تشکیل پرونده ها سفت و سخت تر عمل کنند و پرونده های مرتبط با موادمخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی تا وصول نتیجه نهایی و شناسایی افراد و انهدام کامل باندهای مرتبط پیگیری شوند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا به اهتمام نیروی انتظامی برای تقویت نیرویی و تجهیزاتی ایستگاه های بازرسی سراسر کشور و نیز حساسیت و عملکرد خوب استان کرمان در زمینه کشفیات موادافیونی اشاره و خاطرنشان کرد: علاوه بر همه تلاش هایی که در عرصه مبارزه با موادمخدر صورت می گیرد یکی از ابعاد مهم در حوزه کنترل و پیشگیری از این معضل، بحث مشارکت همگانی است که در این زمینه نیز باید خدمات و اقدامات خود را به خوبی مستند و ارائه کنیم تا تمام مردم نیز در این زمینه به خوبی ایفای نقش کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون