نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/29      12:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:696


نسخه چاپی
جوانان امروز نسبت به گذشته در مقابل تهديدهاي بيشتري قرار دارند/ ولادت حضرت علي اکبر (ع) يادآور روز عاشوراست
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: در دنیای امروز جوانان در مقابل تهديدهاي بيشتري نسبت به گذشته قرار گرفته‌اند و اين مسير، راه را برای رسیدن آنان به خداوند سخت تر می کند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضايي" در دیدار با کارکنان وظیفه ستاد مرزبانی ضمن تبريک ولادت حضرت علي اکبر (ع) و روز جوان، گفت: خدا را سپاس مي گويیم که توفيق داد تا در عصر انقلاب، زير پرچم مديريت ولي فقيه خدمت رساني کنيم.

وي با اشاره به نامگذاري روز ولادت حضرت علي اکبر (ع) به نام روز جوان عنوان کرد: این روز؛ بهترين زمان براي رسيدن به خدا است.

فرمانده مرزباني ناجا با بیان اينکه ولادت حضرت علي اکبر (ع) يادآور روز عاشوراست، خاطرنشان کرد: مسير عاشورا، همان مسيري است که جوانان بايد طي کنند و فضايي که در مرزهاي جمهوري اسلامي ايران وجود دارد، تجلي گر آن روزهاي دفاع مقدس است.

سردار رضایی با تأکید بر اهميت استفاده صحیح از دوران جواني، تصریح کرد: چهره شما جوانان، يادآور رزمندگان دفاع مقدس است، از فرصت جواني استفاده کنيد و سیره زندگی شهدا را نصب العین خود قرار دهید.

وي افزود: در دنیای امروز، جوانان در مقابل تهديدهاي بيشتري نسبت به گذشته قرار گرفته‌اند و اين مسير، راه را برای رسیدن شما به خداوند سخت تر می کند.

فرمانده مرزباني ناجا با تاکید بر احترام به والدین، خاطرنشان کرد: شما جوانان هر کدام به نحوی حقوق و وظيفه اي داريد؛ حقوق شما اين است که از جانب والدين خود به درستي تربيت شويد و وظيفه شما نيز احترام به والدين است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون