نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/29      14:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:587


نسخه چاپی
سازمان های مردم نهادنقش موثری در کاهش تصادفات دارند
گروه استان ها – زنجان – فرمانده انتظامی استان با اشاره به اينکه موضوع ترافيک نياز به يک کار جمعي دارد، تصريح کرد: استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و رسانه ها گامی موثری در کاهش سوانح ترافیکی است.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار" رحیم جهانبخش" در قرارگاه کاهش تصادفات پلیس راهور استان با تاکيد بر اينکه نيروي انتظامي در راستاي ارتقاء فرهنگ عمومي جامعه، برنامه های خوبی را در دستور کار قرار داده است، افزود: مشارکت مردم، تضمين کننده ارتقاء سطح آگاهي‌ها و پيشگيري از وقوع تصادفات است.

وی با اشاره به اينکه موضوع ترافيک نياز به يک کار جمعي دارد، تصريح کرد: تقویت ظرفیت دستگاه های مسئول نقش مهمی در کاهش تصادفات دارد.

سردار جهانبخش با تاکید بر بررسی وضعیت تصادفات استان در زمان وقوع بیان داشت : استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و رسانه ها گامی موثر در کاهش سوانح جاده ای است که لازم است از اين چنين ظرفيت هايي در راستای ارتقاء فرهنگ ترافيك عمومي و کاهش جاباختگان جاده ای بیش از پیش استفاده کرد.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به اينكه امنيت در سايه همكاري همه آحاد جامعه حاصل مي شود بيان داشت: مردم با مشاركت و همراهي خود با پليس مي توانند كمك بسيار بزرگي براي ما باشند.

سردار جهانبخش بر ضرورت عزم جمعي در ارتقاء امنيت ترافيك تاكيد كرد و گفت : براي بهبود وضع مطلوب راهي جز فرهنگ سازي نداريم و يكي از راه هاي فرهنگ سازي آموزش است .

وی با تاکید بر اینکه مهمترین رکن در ایمنی جاده‌ها مدیریت است که در ارتقای ترافیک در حمل و نقل بسیار مهم است، تصریح کرد: از آنجایی که همواره امنیت جانی و روانی آحاد افراد جامعه برای پلیس از اهمیت به سزایی برخوردار است، برخورد با تخلفات حادثه ساز از مهم ترين اولويت هاي پليس در سال جاري خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره با اینکه فرهنگ‌سازي رفتار ترافيکي و آموزش فرهنگ ترافيک، موثرترين روش در کاهش تصادفات رانندگي است ، گفت : همیاران پلیس و خانواده در کاهش تصادفات می تواند تاثير به سزايي داشته باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون