نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/29      14:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:202


نسخه چاپی
کلاهبرداران 6 میلیاردی در دام پلیس
گروه استان ها – قزوین – فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 کلاهبردار حرفه ای با تلاش ماموران آگاهی قزوین خبر داد.
 
 

سرهنگ " مهدی حاجیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: درپی وصول یک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری و فروش یک واحد  آپارتمان به چندین نفر از طریق قولنامه و با توجه به اینکه اکثر مال باختگان از قشر کارگر و زحمتکش بودند با تشکیل یک کارگروه ویژه موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با تلاش فنی ماموران پلیس آگاهی هویت یکی از متهمان در قزوین شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه اش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: با اقدامات فنی و شگردهای پلیسی صورت گرفته، متهم دیگر پرونده شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی و هماهنگی لازم وی نیز با تلاش ماموران طی یک اقدام ضربتی در استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی استان قزوین منتقل شد.

سرهنگ حاجیان خاطر نشان کرد: متهمان دربازجویی های تخصصی و فنی ماموران آگاهی استان به بزه انتصابی و کلاهبرداری از شهروندان به مبلغ حدودا 6 میلیارد ریال از طریق فروش یک واحد آپارتمانی به چندین نفر از طریق قولنامه اعتراف کردند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند تصریح کرد: تاکنون این پرونده چندین شاکی داشته و شهروندانی که به این شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند با مراجعه به پلیس آگاهی استان پیگیر موضوع از طریق قانونی باشند. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون