نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/31      17:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:266


نسخه چاپی
5 هزار نیروی پلیس، پاسدار رویداد بین المللی نیمه شعبان
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان با تاکید بر این که نیمه شعبان یک رویداد بین المللی و جهانی است و باید به همین اندازه به آن توجه شود، گفت: 5 هزار نیروی پلیس امنیت مراسم نیمه شعبان را در قم بر عهده دارند.
 

 

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بيان اينکه براي نیروی انتظامی پاسداري از رويداد بين المللي تامین امنیت مراسم نیمه شعبان افتخار است، اظهارداشت: مهم ترين موضوع اين مراسم امنيت زائران بوده که بر عهده پليس است بنابراین بایستی نگاه ما به مراسم جشن نیمه شعبان در قم اعتقادی و ارزشی بوده تا عمل مان انقلابی شود.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به گستره فعالیت های مجموعه فرماندهی انتظامی استان قم در بخش های انتظامي، عملياتي، ترافيکي، پشتيباني و اطلاع رساني، تصریح کرد: به دليل افزايش ضريب امنيت و انضباط، 16 پايگاه انتظامي، عملياتي و تخصصي پليس هاي اطلاعات، راهور و آگاهي در مسجد جمکران حضور خواهند داشت.

وی گفت: 5 هزار نیروی پلیس امنیت مراسم نیمه شعبان را در قم بر عهده دارند، اين ماموريت بزرگ براي پليس فرصتي فراهم مي کند که انضباط و توانمندي هاي خود را به نمايش بگذارد.

فرمانده انتظامی استان با تاکید بر این که نیمه شعبان یک رویداد بین المللی و جهانی است و باید به همین اندازه به آن توجه شود، گفت: اجتماع مردم در کنگره عظيم نيمه شعبان در مسجد مقدس جمکران در کل دنيا بي نظير بوده که اين نشأت گرفته از عنايت خاص امام زمان (عج) است.

وی افزود: دستگاه های اجرایی، حمایتی و نظامی در جشن نیمه شعبان به شکل ملی وارد میدان می شوند و امیدواریم این مراسم به بهترین وجه برگزار شود.

سردار آقاخانی گفت: اقدامات فرهنگي مناسبتي از جمله پایگاه مشاوره و مددکاری اجتماعي پليس، توزيع بروشور، نقشه و تراکت هاي هشداري نيز جهت کاهش آسيب هاي اجتماعي توسط کارشناسان آموزش همگاني پلیس قم توزيع تا اقدامات تبليغي و فرهنگي مکمل برنامه هاي امنيتي انتظامي و ترافيکي باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون