نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/29      14:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:597


نسخه چاپی
حركت در خط ولايت و فداكاري براي مردم ويژگي برجسته نيروي انتظامي
گروه استان ها- چهارمحال و بختياري – نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهركرد با اشاره به نقش برجسته پليس درجامعه گفت: حركت در خط ولايت و فداكاري براي مردم ويژگي برجسته نيروي انتظامي است.
 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام و المسلمين"محمدعلي نكونام" در ديدار فرمانده و كاركنان مجموعه انتظامي استان چهارمحال و بختياري، گفت: امروز فرزندان ملت در نيروهاي مسلح در خط مقدم خدمت به مردم قرار دارند و خود را به دل حوادث مي زنند و با شكستن طلسم امور قله هاي زيباي خدمت را فتح مي كنند و اين ضرورت امروز نظام و انقلاب است.

وي افزود: وقتي برادر ارتشي خدوم با درجه سرهنگي آن كار زيبا را در مناطق سيل زده انجام مي دهد و تحسين رهبر فرزانه  انقلاب را بر مي انگيزد اين عمل مصداق نگريستن به كار بدون در نظرگرفتن مقام و جايگاه است و اين فرهنگ بايد درجامعه فرا گير شود.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهركرد ادامه داد: تلاش براي كسب رضاي الهي، حركت در خط ولايت و فداكاري براي مردم از ويژگي هاي برجسته نيروي انتظامي است و امروز كاركنان با بصيرت ناجا  پا در ركاب رهبر در هرجائي نياز باشد در كوتاه ترين زمان ممكن حاضر مي شوند.

حجت الاسلام و المسلمين "محمدعلي نكونام "خاطر نشان كرد: نيروي انتظامي از جمله سازمان هايي است كه همواره در منظر مردم است و به طور دائم ديده مي شود از اين رو پليس به عنوان ويترين نظام مي تواند با تلاش و خدمت صادقانه در كسب اعتماد مردم به نظام پيشتاز باشد.

وي در پايان با تاكيد بر برخورد قاطع با ناهنجاري هاي اجتماعي و ايستادگي در مقابل قانون شكنان گفت: مجموعه پليس استان توانسته است با اتكا به قانون و حمايت مردم و مسئولان امنيت مطلوبي را در سطح استان حكم فرما كند و اين امر جاي تقدير و تشكرفراوان دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون