نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/31      10:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:287


نسخه چاپی
کشف بیش از 74 کیلو گرم هروئین و مرفین در کویر خراسان جنوبی
گروه استان ها- خراسان جنوبی- جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 2 قبضه سلاح جنگی، 2 دستگاه موتورسیکلت پرقدرت و بیش از 74 کیلوگرم هروئین و مرفین در کویر استان خبر داد.

سرهنگ"سعید دادگر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهار داشت: مأموران یگان تکاوری امام سجاد(ع) "دهسلم" فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر ورود 3 دستگاه موتورسیکلت تریل حامل مواد مخدر به حوزه استحفاظی استان خراسان جنوبی، موضوع را پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: با برنامه ریزی عملیاتی و هوشیاری نیروهای ویژه مبارزه با اشرار، آثار تردد موتورسیکلت ها در کویر تعقیب شد که پس از پیمودن مسیری 8 کیلومتری 2 دستگاه موتورسیکلت پر قدرت حامل مواد مخدر به فاصله یک کیلومتری از هم که به صورت ماهرانه ای در پوشش گیاهی منطقه استتار شده بودند؛ مشاهده و توقیف شدند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از موتورسیکلت ها 2 قبضه سلاح جنگی، 54 کیلو و 300 گرم هروئین، 20 کیلو و 50 گرم مرفین، 9 کیلو و 500 گرم تریاک کشف شد.

سرهنگ دادگر  در خاتمه گفت: دستگیری اشرار و قاچاقچیان در حال پیگیری است و پلیس قاطعانه با اشرار و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد خواهد کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون