نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/31      12:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:567


نسخه چاپی
خدمات رساني پليس در مناطق سيل زده ادامه دارد
گروه استان ها – لرستان - فرمانده انتظامي استان با بیان اینکه پلیس با تمام توان در مناطق سيل زده حضور دارد و از اموال، جان و ناموس مردم محافظت می کند، گفت: خدمات رساني پليس در مناطق سيل زده ادامه دارد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حاجی محمد مهديان نسب" در چهاردهمين جلسه قرارگاه امام علي (ع) با موضوع سيل که در ستاد فرماندهی انتظامي استان لرستان برگزارشد، گفت: پليس به منظور ايجاد امنيت مردم مناطق سيل زده تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار هموطنان آسیب دیده حضور شبانه روزي دارد .

وی، تامین امنیت و آرامش مردم را اولویت اصلی پلیس برشمرد و افزود: پلیس با تمام توان در مناطق سيل زده حضور دارد و از اموال، جان و ناموس مردم محافظت می کند .

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: گشت هاي پلیس در مناطق سیل زده  حضور دارند و در طول شبانه روز، امنیت سیل زدگان را برقرار می کنند و همچنان در كنار آنان خواهد بود؛ همچنین طی این مدت هیچ گزارش ناامنی اعلام نشده است.

فرمانده انتظامي استان لرستان بر تشدید خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده تاکید و تصریح کرد: پلیس افتخار می‌کند، خادم مردم بوده و همانگونه که تا امروز امنیت را در شرایط مختلف برقرار کرده همچنان با تمام وجود در خدمت مردم است.

سردار مهديان نسب  در پايان به شهروندان توصیه کرد: به شايعات فضاي مجازي توجه نکرده و هرگونه اخبار را از رسانه هاي رسمي دنبال كنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون