نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/31      12:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:117


نسخه چاپی
خدمات رسانی کارکنان نیروی انتظامی به مردم سیل زده، نشانه بارز خدمت گزاری پلیس است/ ناجا؛ مردمی ترین پلیس جهان
گروه استان ها ـ سمنان ـ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ، حضور ماموران ناجا در جمع سیل زدگان و امداد به مردم این نقاط را نشانه بارزی از خدمت گزاری پلیس دانست و گفت: همه باید قدردان وجود چنین نیروهای مردمی باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "ابوالفضل حسن بيگي" عضو کمیسیون امنیت ملی  در دیدار مسئولان انتظامی شهرستان دامغان از تلاش و خدمات بی وقفه و شبانه روزی ماموران پلیس در تامین و برقراری نظم و امنیت عمومی قدردانی کرد و گفت: ناجا مردمی ترین پلیس جهان به شمار می رود و قابل مقایسه با پلیس دیگر نقاط دنیا نیست.

وی ادامه داد: پلیس در دیگر نقاط در خدمت حاکمیت است اما نیروهای پلیس جمهوری اسلامی که از دل مردم برمی آیند در خدمت امنیت و آرامش هموطنان خود گام برمی دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، حضور ماموران نیروی انتظامی در جمع سیل زدگان و امداد به مردم این نقاط را نشانه بارزی از خدمت گزاری پلیس دانست و گفت: همه باید قدردان وجود چنین نیروهای مردمی باشیم.

حسن بیگی در ادامه رسیدگی به وضعیت معیشتی ماموران انتظامی را ضروری دانست و تاکیدکرد: مامورانی که این گونه با جان و دل در خدمت امنیت و آرامش مردم هستند باید از نظر معیشت و رفاهی مورد توجه ویژه قراربگیرند تا با فراغ بال و طیب خاطر با قانون گریزان و هنجارشکنان برخورد کنند.

سرهنگ "سید رضا علوي" فرمانده انتظامی دامغان در ادامه نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال گذشته  همچنین طرح نوروزی از حمایت ها و پشتیبانی های نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پلیس قدردانی و بر تقویت این همراهی ها و همدلی ها تاکیدکرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون