نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/31      15:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:605


نسخه چاپی
حواشی مسابقه فوتبال تیم تراکتور با پیکان، با خویشتنداری پلیس پایان یافت
گروه استان ها- آذربایجان شرقی – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان، حواشی مسابقه فوتبال تیم تراکتور با پیکان را نتیجه تعرض یکی از تماشاگرنماها به یکی از بازیکنان و عکس العمل بازیکن دیگر برشمرد و گفت: حواشی این مسابقه، با سعه صدر و خویشتنداری پلیس پایان یافت.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سرهنگ "هاشم شعفی" در تشریح  این خبر گفت: در پایان بازی فوتبال بین تراکتور سازی و پیکان، تعدادی از تماشگرنماها که از عملکرد تیم و نتیجه مسابقه فوتبال ناراضی بودند  با ایجاد تنش و درگیری با بازیکنان، اقدام به خسارت اموال عمومی و شهروندان کردند.

وی با بیان اینکه پلیس با سعه صدر و نیز خویشتن داری، افرادی که موجب ترافیک شدید در اتوبان شهید کسایی شده بودند، را متفرق کردند، گفت: این موضوع بدون هیچ مشکل خاصی پایان یافت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: حواشی پیش آمده در نتیجه تعرض یکی از تماشاگرنماها به یکی از بازیکنان و عکس العمل  بازیکن دیگر به وجود آمد.

وی گفت: ضمنا تعداد 7 نفر از تماشاگران و نیز تعداد چند نفر از همکاران انتظامی هنگام خروج ازاستادیوم به علت اقدام تماشاگرنماها  که به صورت سطحی مصدوم شده بودند را به صورت سرپایی مداوا و ترخیص کردند. 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی در خاتمه گفت: آمار و اخبارانتشار یافته در فضای مجازی و شبکه اجتماعی در خصوص موضوع مصدومان این حادثه صحت ندارد .*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون