نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/31      16:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:582


نسخه چاپی
بارش برف در آذربایجان شرقی /رانندگان توصيه هاي پليس را جدي بگيرند
گروه استان ها-آذربایجان شرقی- سرپرست پليس راه فرماندهي انتظامي استان از بارش برف و باران و لغزنده بودن محورهاي مواصلاتي استان خبر داد.
 

سرهنگ "رضا کریمی نژاد"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در حال حاضر به دليل بارش برف و باران که از روز گذشته آغاز و در حال حاضر ادامه دارد، کلیه محورهاي استان آذربایجان شرقی، لغزنده و رعايت احتياط بيشتر توسط رانندگان و استفاده از زنجير چرخ امري ضروري است.

وي افزود: در حال حاضر در محورهای"اهر-تبریز"،"خواجه--ورزقان"، "صوفیان-مرند و مرند –جلفا" بارش برف و در بقیه محورها نیز باران گزارش شده است.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه کلیه محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آنها جریان دارد، تصريح کرد: لغزندگي جاده‌ها موجب مي شود عبور و مرور در جاده‌هاي استان به كندي صورت گيرد كه رعايت فاصله طولي بيشتر خودروها در شرايط بارندگي از ملزوماتي است كه براي پيشگيري از حوادث رانندگي بايد رعايت شود.

"کریمی نژاد" تاکيد کرد: رانندگان براي تردد بايد از سالم بودن سيستم گرمايشي خودرو خود مطمئن و به همراه خود پوشاک گرم، زنجير چرخ و مقداري خوراکي داشته باشند و حتي‌الامكان از سفرهاي غيرضروري خودداري کنند.

سرپرست پليس راه فرماندهي انتظامي استان آذربايجان شرقی در پايان خاطرنشان کرد: لغزندگي جاده‌ها يکي از عوامل مهم واژگوني و تصادفات رانندگي است و رانندگان براي پيشگيري از حوادث ناگوار، ضمن حرکت با سرعت مطمئنه از توقف و شتاب ناگهاني پرهيز کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون