نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/1      11:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:386


نسخه چاپی
هیچ دغدغه امنیتی در کنگره عظیم نیمه شعبان در قم وجود ندارد
گروه استان ها-قم- فرمانده انتظامی استان گفت: پلیس قم برای ایام نیمه شعبان در جهت تامین امنیت مردم، قرارگاه عملیاتی حضرت قائم(عج) را راه اندازی کرده و هیچ دغدغه امنیتی وجود ندارد.
 

سردار " عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت ولی عصر(عج)، اظهار داشت: پیش بینی شده بیش از 3 میلیون زائر به مسجد مقدس جمکران مشرف شوند که برنامه های مختلفی در این راستا پیش بینی شده تا تمامی دستگاه های انتظامی، امنیتی، خدماتی و امدادی برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم جشن نیمه شعبان با مدیریتی واحد اقداماتشان را انجام دهند.

وی گفت: بیش از 5 هزار نفر نیروی پلیس در بخش های مختلف امنیتی، انتظامی، ترافیکی و عملیاتی در شهر مقدس قم به ویژه مسجد مقدس جمکران برای تامین امنیت زائران انجام وظیفه می کنند.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: پلیس قم برای این ایام در جهت تامین امنیت مردم، قرارگاه عملیاتی حضرت قائم را راه اندازی کرده و هیچ دغدغه امنیتی وجود ندارد.

سردار آقاخانی تصریح کرد: ماموریت ما، ماموریتی بین المللی است بنابراین پلیس باید تمام تلاش خود را در زمینه خدمت به مردم به کار بندد.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه پلیس قم در آماده باش 100 درصدی قرار دارد، بیان داشت: امیدواریم امسال نیز چون سال های گذشته امنیتی فراگیر و قابل قبولی را فراهم کنیم تا زائران بتوانند به خوبی از معنویت حاکم در شهر مقدس قم بهره مند شوند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون