نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/1      11:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:427


نسخه چاپی
اهتمام پلیس قم برای تامین امنیت مسجد مقدس جمکران همزمان با جشن نیمه شعبان
گروه استان ها- قم- رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان از اهتمام پلیس قم برای تامین امنیت مسجد مقدس جمکران همزمان با جشن نیمه شعبان در استان خبر داد.
 

سرهنگ" غلامعباس بلفکه " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: استان قم هر ساله به مناسبت میلاد با سعادت حضرت صاحب الزمان(عج) میزبان زائرانی از اقصی نقاط کشور و همچنین کشورهای مختلف است و نیروی انتظامی با توجه به نوع ماموریت خود بایستی امنیت و آرامش زائران را تامین کند.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان افزود: امسال طبق برآورد ما بیش از 3 میلیون زائر جهت حضور در مسجد مقدس جمکران به شهر مقدس قم مشرف می شوند که بیش از 5 هزار نیروی پلیس پیش بینی و تامین امنیت زائران را در دستور کار قرار داده ایم.

وی ادامه داد: در نقاط ورود و خروجی به استان قم، 7 مورد ایست و بازرسی کنترلی تعبیه شده است.

سرهنگ بلفکه تصریح کرد: با توجه به اینکه اکثر زائران به مسجد مقدس جمکران مشرف می شوند، 10 ایستگاه پلیس را مستقر کرده ایم چون گاهاً افراد مسن و یا کودکان از خانواده های خود جدا می شوند که با مراجعه به پلیس بایستی آنها را به خانواده های خود برگردانیم.

وی بیان داشت: پارکینگ های خودروی زائران با راهنمایی های مناسب که هموطنان بتوانند با سهولت به پارکینگ ها دسترسی پیدا کنند ساماندهی و پیش بینی شده است.

سرهنگ بلفکه ابراز داشت: علاوه بر مسجد مقدس جمکران، امنیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) را بر عهده داریم و تمهیدات امنیتی را پیش بینی کرده ایم چون اکثر زائران به زیارت حرم مطهر نیز مشرف می شوند.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: همکاران در انتظام بخشی به خیابان ها، مسیرها و محل اسکان زائران کاملاً توجیه هستند، ان شاء الله بتوانیم بهترین خدمات را به مردم ارائه دهیم./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون