نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/2      8:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:101


نسخه چاپی
محبوبیت ناجا با خدمات شایسته آن به دست آمده است
گروه استان ها – زنجان – نماینده مردم شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت :خدمات شایسته نیروی انتظامی موجب محبوبیت هرچه بیشتر این نیروی خدمتگزار در بین مردم شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، " فریدون احمدی "در دیدار با سردار " رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامی استان با تبریک اعیاد شعبانیه تصریح کرد : طرح ها و اقدامات هدفمند و تاثیرگذار پلیس موجب ارتقاء شاخص های امنیتی شده و امروز این استان محل امنی برای رشد و سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رضايت مردم از تلاش هاي شبانه روزي پليس زنجان تصريح كرد : امنيت موجود در کشور مديون زحمات پليس است چراکه کارکنان انتظامي همواره در تمامي مراسم ها و در مواقع حساس حضور داشته و از ارزش هاي  نظام دفاع مي کنند.

وی با اشاره به تلاش های کارکنان پلیس در مناطق سیل زده کشور افزود : کارکنان نیروی انتظامی از ابتدای وقوع سیل در کنار مردم سیل زده بوده و علاوه بر تامین امنیت، امداد رسانی نیز به مردم انجام می دادند.

احمدی با تقدیر از تلاش ها وخدمات خالصانه پلیس در ارائه خدمات به مردم و مسافران نوروزی گفت: خدمات شایسته نیروی انتظامی موجب محبوبیت هرچه بیشتر این نیروی خدمتگزار در بین مردم شده است.

نماينده مردم شهرستان هاي زنجان و طارم در مجلس شوراي اسلامي از تمام تلاش هاي پليس تقدير و تشكر كرد و افزود: پليس امروز پليس ولايت مدار با بصيرت و حافظ امنيت مردم در عرصه هاي اجتماعي مي باشد .

خاتمی نماینده مردم شهرستان ماهنشان در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه حضور محسوس و نامحسوس پلیس در جاده ها و معابر درون و برون شهری را موجب امنیت و احساس امنیت در بین مردم دانست و تاکید کرد: مردم با وجود پلیس احساس امنیت می کنند و این مایه افتخار و سربلندی نیروی مقتدر انتظامی است.

فرمانده انتظامی استان زنجان نیز در این دیدار حمایت مردم و مسئولان از اقدامات و تلاش های پلیس برای ارتقا امنیت جامعه را سرمایه ای برای این نیروی خدمتگزار دانست و افزود: اساس ماموریت ما پاسخگویی به مطالبات مردمی است.

سردار جهانبخش در ادامه با ارائه گزارشی از وضعیت امنیتی استان، از حمایت ها و پشتیبانی های نمایندگان مردم استان زنجان در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.

فرمانده انتظامي استان اعتماد مردم به پليس را مهمترين سرمايه اجتماعي آن دانست و اظهار داشت:نيروي انتظامي هيچ گاه خود را جدا از مردم نديده و همواره در کنار مردم در راستاي تحقق امينت پايدار در جامعه گام برداشته است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون