نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/2      10:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:148


نسخه چاپی
کشف یک تن و 80 کیلوگرم تریاک در یک عملیات مشترک پلیسی
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 80 کیلو تریاک با هدایت اطلاعاتی و عملیاتی این فرماندهی در مسیر "خاش به ایرانشهر" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدی معصوم بیگی" در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان در پی یک کار ویژه اطلاعاتی از انتقال محموله مواد افیونی از مرزهای شرقی کشور توسط یک دستگاه خودروی پژو 405 مطلع و بلافاصله موضوع را به ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان اطلاع دادند.

وی افزود: سرانجام شب گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با هدایت اطلاعاتی و عملیاتی پلیس اصفهان طی یک عملیات ضربتی خودروی مذکور را در مسیر"خاش" به "ایرانشهر" شناسایی  کردند و قصد داشتند آن را متوقف کنند که قاچاقچیان به دستور ایست ماموران توجهی نمی کنند.

سردار معصوم بیگی، تصریح کرد: ماموران بلافاصله با استفاده از قانون به کارگیری سلاح به خودروی مذکور شلیک کرده که در این لحظه قاچاقچیان خودرو را رها کرده و با استفاده از تاریکی شب متواری می شوند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در این عملیات ماموران موفق می شوند یک تن و 80 کیلوگرم تریاک را کشف کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه، مبارزه با مواد مخدر به عنوان ابر آسیب جامعه در اولویت برنامه های پلیس اصفهان در سال جاری است از اجرای برنامه اطلاعاتی و عملیاتی گسترده به منظور شناسایی و برخورد با باندها و شبکه های قاچاق خبر داد و گفت: علاوه بر این برای پاک سازی نقاط آلوده و کانون های جرم و برخورد با توزیع کنندگان خرد مواد افیونی نیز به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون