نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/2      10:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:433


نسخه چاپی
یگان ویژه امنیت مناطق سیل‌زده را تامین می کند
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: یگان ویژه با تمام توان و با استفاده از بسیج کلیه نیروها و امکانات، امنیت مناطق سیل‌زده را تامین می کند.
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع فرماندهان و مسئولان یگان ویژه استان خوزستان درخصوص اقدامات یگان ویژه در مناطق سیل زده گفت: با توجه به آمادگی شبانه‌روزی واحدهای یگان‌های ویژه در سراسر کشور، یگان ویژه استان خوزستان نیز از همان ساعات اولیه وقوع سیل با تمام توان و امکانات به یاری مردم سیل زده شتافت.

وی با بیان اینکه کارکنان یگان ویژه با همکاری نیروهای کمکی، در محل‌های پرخطر و در معرض سیل مستقر شدند و در حال خدمت‌رسانی به هموطنان هستند، تصریح کرد: ‌در راستای تامین نظم و امنیت، پلیس در روستاهای تخلیه شده و اردوگاه‌های اضطراری محل اسکان سیل‌زدگان با به‌کارگیری تمام توان، مشغول خدمت‌رسانی است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: علاوه بر امدادرسانی و مردم یاری برای حفظ امنیت و آرامش مردم از هیچ کوششی دریغ نشده و امنیت در تمام مناطق سیل‌زده برقرار است و تاکنون هیچ‌گونه مشکلی وجود نداشته است.

وی تأکید کرد: یگان ویژه با تمام توان و با استفاده از بسیج کلیه نیروها و امکانات، امنیت مناطق سیل زده را تامین می کند و همچنین کمک رسانی به مردم و شرکت در کارهای جهادی جزو لاینفک مأموریت های این یگان است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا خاطرنشان کرد: یگان های ویژه حامی و پشتیبان مردم هستند و دوشادوش سایر نهاد‌های خدمت رسان در حال خدمت به سیل زدگان بوده و با افتخار برای تامین نظم و امنیت عموم شهروندان به خصوص در مناطق سیل زده تلاش مجاهدانه می‌کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون