نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/2      11:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:323


نسخه چاپی
كشف بیش از 179 كيلو موادافیونی در خراسان رضوی
گروه استان ها– خراسان رضوی- فرمانده انتظامی استان از کشف 179 کیلو و 600 گرم موادمخدر و دستگیری 2 سوداگر مرگ در شهرستان بردسکن خبر داد.

سردار" محمدکاظم تقوی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشريح این عمليات گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قصد انتقال مقدار قابل توجهی موادمخدر توسط قاچاقچیان از طریق محورهای مواصلاتی شهرستان بردسکن، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان  قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان بردسکن با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در یک عمليات ضربتي و غافلگیرانه پس از ردزني هاي گسترده، به یک دستگاه سواری سمند در محور مواصلاتی بردسکن– سبزوار مشکوک و دستور ایست برای خودرو صادر كردند.

سردار تقوی گفت: راننده خودرو به محض رویت ماموران و بدون توجه به فرمان ایست پلیس، با سرعت اقدام به فرار کرد که نهایتا ماموران با استفاده از قانون به کارگیری سلاح ،خودرو را متوقف و در بازرسی دقیق از آن  101 کیلو و 900 گرم تریاک و 77 کیلو و 700 گرم حشیش که به صورت ماهرانه ای در این خودرو جاساز شده بود را کشف و در این رابطه 2 متهم نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پایان خاطرنشان کرد: يکي از ماموريت هاي مهم پليس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون