نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/2      13:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:141


نسخه چاپی
اعتراف سارق به 30 فقره سرقت
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 30 فقره سرقت اماکن خصوصی در شهرستان "گنبد کاووس" خبر داد.
 

سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از پارکینگ و انباری منازل در گنبد کاووس و با توجه به حساسیت آن  رسیدگی به موضوع با هدف شناسایی سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات تخصصی و تحقیقات گسترده میدانی پی به سرنخ هایی در این پرونده برده و سرانجام موفق به شناسایی سارق سابقه دار شدند.

سردار جاویدان اظهار داشت: پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه و موفقیت آمیز، متهم در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

این مقام ارشد انتظامی گفت: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس، لب به اعتراف گشود و به 30 فقره سرقت از انباری و پارکینگ های منازل در گنبد اقرار کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند با رعایت نکات ایمنی و عمل به توصیه های پلیس نقش به سزایی در پیشگیری از وقوع سرقت و سایر جرایم داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون