نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/2      13:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:308


نسخه چاپی
محيط خانواده، مهمترین کانون تربيت فرزند
گروه استان ها- مازندران- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در جمع کارکنان انتظامی استان، گفت: محیط خانواده، مهمترین کانون تربیت فرزندان صالح است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سیدعلیرضا ادیانی" در مراسم انس با قرآن و جشن ولادت امام زمان(عج) که در ستاد انتظامی استان مازندران برگزار شد، با اشاره به منزلت شب میلاد امام زمان(عج)، گفت: همانگونه که در فرمایشات امام محمد باقر(ع) نیز به آن اشاره شده، بعد از شب قدر با ارزش ترين شب، شب ولادت منجي بشريت، امام زمان (عج) است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد دوستی با اهل بیت(ع)، تصریح کرد: هر چه شناخت ما نسبت به اهل بيت (ع) بيشتر باشد خوشحال تر هستيم و اين سرور و شادي عين عبادت است.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا، خاطرنشان کرد: به منزل چون محل نزول است منزل گفته مي شود و به مسکن چون محل سکون است مسکن گفته مي شود و با سازش و ساختن مي شود خانه را به مسکن يعني محل سکون و آرامش تبديل کرد.

ادیانی با بیان اینکه با خودسازی مي شود منزل را محل نزول برکات الهی کرد، اظهار داشت: جوانان ما باید سیره و روش امامان معصوم (ع) را سرلوحه زندگي خود قرار دهند.

وی خانواده را یکی از مهمترین محیط ها و کانونی برای تربیت فرزندانی صالح عنوان کرد و افزود: نقش پدر و مادر براي تربیت فرزند بسيار مهم است و رسیدگی و ایجاد نشاط در خانواده همواره مورد تاکید و توجه مقام معظم رهبری نیز است.

نماينده ولي فقيه در نيروي انتظامي با اشاره به نقش زن در خانواده، بيان داشت: زن با الگوبرداری از حضرت فاطمه زهرا(س) می تواند محیط خانه را به محیطی پر از آرامش و یاد خدا تبدیل کند .

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در خاتمه رفتار و اخلاق حسنه را یکی از مهمترین مولفه ها در تشکیل کانون گرم خانواده عنوان کرد و گفت: پدر نقش اساسی در شکل دهی خانواده بر عهده دارد و با خوش رفتاري با اعضای خانواده تمام نيکي ها را براي خودش جمع مي کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون