نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      9:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:101


نسخه چاپی
پلیس در امدادرسانی به مناطق سيل زده حضور دارد
گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامي استان از حضور فعال پليس در امدادرسانی و برقراری نظم و امنیت مناطق سيل زده خبر داد و گفت : با کار مضاعف بايستي نظم را در جامعه حاکم کنیم .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار "حاجي محمد مهديان نسب" با بيان اين كه حضور پليس در مناطق سيل زده ارمغان آور احساس امنيت و آرامش براي شهروندان است ، تامین امنیت و آرامش مردم را اولویت اصلی پلیس برشمرد و افزود : پلیس با تمام توان در مناطق سيل زده حضور دارد و از اموال، جان و ناموس مردم محافظت می کند .

وي با بيان اين كه گشت هاي انتظامی در مناطق سیل زده در طول شبانه روز امنیت سیل زدگان را برقرار می کنند بيان داشت : پليس با بسيج تمامي امكانات و تدابير انديشيده شده در جهت ايجاد امنيت مردم مناطق سيل زده تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار هموطنان آسیب دیده حضور شبانه روزي دارد .

فرمانده انتظامي استان نيروي انتظامي را خدمتگزار مردم دانست و گفت : اين را براي خود افتخار مي دانيم كه خادم مردم هستيم چرا كه امنيت مورد نياز آحاد مردم و تامین امنیت و آرامش شهروندان اولویت اصلی پلیس است زيرا هر قدمي كه بر مي داريم براي مردم و به خاطر مردم است.

به گفته وي  پلیس در تمام حوزه های کاری خود با قدرت و جدیت تلاش می کند امنیت پایدار در جامعه برقرار باشد.

سردار مهديان نسب در پايان بر تشدید خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده تاکید کرد و گفت : با کار مضاعف بايستي نظم را در جامعه حاکم کنیم#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون