نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/2      13:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:118


نسخه چاپی
بارش برف چهره آذربایجان شرقی را زمستانی کرد
گروه استان ها-آذربایجان شرقی- سرپرست پليس راه فرماندهي انتظامي استان از بارش برف و لغزنده بودن محورهاي مواصلاتي استان خبر داد.

سرهنگ "رضا کریمی نژاد"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در حال حاضر بارش برف در آذربایجان شرقی آغاز شده و کلیه محورهاي استان ، لغزنده بوده و رعايت احتياط بيشتر توسط رانندگان و استفاده از زنجير چرخ امري ضروري است.

وي افزود: علاوه بر بارش برف در اکثر محورها، گردنه های سامبران در محور اهر –کلیبر و صائین در محور سراب-اردبیل مه آلود گزارش شده است.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه کلیه محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آنها جریان دارد، تصريح کرد: لغزندگي جاده‌ها موجب مي شود عبور و مرور در جاده‌هاي استان به كندي صورت گيرد كه رعايت فاصله طولي بيشتر خودروها در شرايط بارندگي از ملزوماتي است كه براي پيشگيري از حوادث رانندگي بايد رعايت شود.

"کریمی نژاد" با اشاره به برودت و سرمای شدید هوا در استان ،تاکيد کرد: رانندگان براي تردد بايد از سالم بودن سيستم گرمايشي خودرو خود مطمئن و به همراه خود پوشاک گرم، زنجير چرخ و مقداري خوراکي داشته باشند و حتي‌الامكان از سفرهاي غيرضروري خودداري کنند.

سرپرست پليس راه فرماندهي انتظامي استان آذربايجان شرقی در پايان خاطرنشان کرد: لغزندگي جاده‌ها يکي از عوامل مهم واژگوني و تصادفات رانندگي است و رانندگان براي پيشگيري از حوادث ناگوار، ضمن حرکت با سرعت مطمئنه از توقف و شتاب ناگهاني پرهيز کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون