نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      11:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:110


نسخه چاپی
کشف بیش از یک میلیون و 245 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان - فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از یک میلیون و 245 هزار لیتر سوخت قاچاق در یک ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " محمد قنبری " گفت: مأموران انتظامی استان در فروردین ماه سال جاری، یک میلیون و 245هزار و 403 لیتر انواع سوخت قاچاق را کشف کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد رشد داشته است.

وی افزود: در حال حاضر پلیس استان طرح جمع آوری باک های اضافی و شناسایی دپوهای سوخت را در دستور کار دارد و گشت های ویژه ای را در این خصوص به ویژه در گلوگاه های مرزی فعال کرده است ودر این مدت 24محل دپوی سوخت شناسایی، 43 باک اضافه کشف و 34 دستگاه خودروی تانکر دار و نفتکش توقیف شده اند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: کارشناسان ارزش ریالی سوخت های کشف شده را 104 میلیارد و 91 میلیون و 311 هزار ریال برآورد کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 85 درصد رشد داشته است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان گفت: قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی یک مقوله چند وجهی است و ریشه کن شدن آن صرفا با عملیات انتظامی امکانپذیر نیست بلکه باید همه دستگاه های متولی نقش خود را به خوبی ایفا کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون