نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      12:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:133


نسخه چاپی
دستگیری سارق خودروهای مدل پائین
گروه استان ها – مرکزی – فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق خودروهای سواری پراید مدل پائین در عمليات کارآگاهان پليس خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار " کیومرث عزیزی" در تشریح جزئیات این خبر افزود : در پي وقوع چند فقره سرقت خودروهای سواری مدل پایین پراید و اقدام به جداسازی قطعات با ارزش آن از جمله باطري ، ضبط و باند در سطح شهر اراك، موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به سرنخ هايي كه در روند رسيدگي به پرونده به دست آمد ، سارق در یکی از محله های این شهرستان حین سرقت یک دستگاه خودرو دستگیر شد.

سردار"عزیزی" با اشاره به اعتراف سارق به 7 فقره سرقت خودرو و 15 فقره سرقت قطعات و محتويات خودرو خاطر نشان کرد: متهم برای انجام تحقيقات تکميلي تحويل پليس آگاهي استان شد.

فرمانده انتظامي استان مركزي اظهار داشت: سارق دستگیر شده در ادامه تحقیقات فنی پلیس بیان داشت: از آن جایی که خودروهای مدل پائین پراید از ایمنی کمتری برخوردار می باشند، بیشتر این نوع خودروها را برای سرقت انتخاب می کرده و پس از اوراق کردن وسایل آنها در مخفیگاهش، اموال مسروقه را به افراد مالخر می فروخته است.

وي با اشاره به ادامه داشتن تحقیقات پلیس افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشكيل پرونده، به دستگاه قضائي معرفي شد.

فرمانده انتظامي استان در پايان خاطرنشان کرد: شهروندان هرگونه گزارش و اطلاع پيرامون شناسايي سارقين و يا تردد مشکوک افراد ناشناس در محل زندگي شان را از طريق تماس با مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون