نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      12:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:234


نسخه چاپی
بازدید جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا از بیمارستان امام سجاد (ع) همزمان با هفته سلامت/فراهم شدن عرصه های تحول در حوزه امکانات بیمارستانی تا پایان سال
گروه ناجا – جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا به تجهیزات پزشکی روز تاکید و عنوان کرد: تا پایان سال خدمات شایسته ای در حوزه بهداشت و درمان به کارکنان و بازنشستگان ناجا و نیز خانواده های آنها ارائه می شود.

 

همزمان با هفته سلامت، سردار "محسن فتحی زاده" در حاشیه بازدید از بیمارستان امام سجاد (ع)، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: آگاهی و آشنایی با روند درمان بیمارانی که در این بیمارستان بستری هستند از جمله اهداف دیدار امروز است.

وی ادامه داد: بحمدلله در رابطه با تجهیزات بیمارستانی برای رفاه حال بیماران تاکنون اقدامات خوب و گام های رو به جلو برداشته شده است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: این بیمارستان به دلیل عملیاتی بودن از نظر امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای ما از جایگاه ویژه ای برخوردار است، بنابراین باید تجهیزات این بیمارستان و رسیدگی و خدمات دهی ویژه  به کارکنان در شرایط مطلوب انجام گیرد.

سردار فتحی زاده بر خدمات دهی و رسیدگی به کارکنان ناجا تأکید کرد و گفت: امسال با همکاری معاونت بهداد ناجا گام های موثر و متحولی در عرصه بهداشت و درمان برداشته شده که خوشبختانه منابع مالی خوبی در این رابطه برای رسیدن به اهداف و طرح ها در نظرگرفته شده و در اختیار ما قرار خواهد گرفت. 

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا بر مجهز کردن مراکز درمانی و بیمارستان های نیروی انتظامی به تجهیزات پزشکی روز تاکید و عنوان کرد: درصدد هستیم براساس بودجه های خوبی که به تصویب رسیده تا پایان سال خدمات شایسته ای در حوزه بهداشت و درمان به کارکنان و بازنشستگان ناجا و نیز خانواده های آنها ارائه شود. 

گفتنی است، سردار "محسن فتحی زاده" جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در جریان بازدید از بیمارستان امام سجاد (ع) از بیماران بخش های آی سی یو، داخلی ، اعصاب و روان، جراحی و ... عیادت کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون