نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      12:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:218


نسخه چاپی
دستگیری مدیر یک گروه تلگرامی
گروه استان ها– مازندران– رئیس پلیس فتای استان از شناسایی و دستگیری مدیر گروه تلگرامی که در فضای مجازی به انتشار مطالب و محتوای ضد اخلاقی و همچنین شایعه پراکنی اقدام می کرد، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حسن محمد نژاد" با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در فضای مجازی و راه اندازی یک گروه تلگرامی با بیش از 4 هزار عضو در شهرستان "بابل" که در امر انتشار مطالب و محتوای ضد اخلاقی فعالیت می کند، موضوع در دستور کار ماموران و کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متهم شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای مازندران، اظهار کرد: برابر بررسی های به عمل آمده این گروه تلگرامی ضمن انتشار مطالب و محتوای ضداخلاقي و ديني، ترويج فساد و شيطان پرستي در حوزه شایعه پراکنی در خصوص سیل اخیر نیز فعالیت داشته که برابر هماهنگی قضائی از فعالیت این گروه تلگرامی جلوگیری شد.

سرهنگ "محمدنژاد" با اشاره به اینکه دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام با استفاده از شبکه های اجتماعی به دنبال تضعیف باورها و اعتقادات دینی مردم هستند، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده فعالیت این کانال ها و گروه های تلگرامی از طریق سایت www.cyberpolice.ir مراتب را سریعاً به پلیس فتا اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون